Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

E-zdrowie w Twoim gabinecie

Planowanie wizyt, wystawianie e-recept, rozliczenia z NFZ czy też raportowanie działalności placówki - te czynności jeszcze nigdy nie były tak proste. Poznaj dr100, program do zarządzania gabinetami i klinikami stomatologicznymi. Dowiedz się też, dlaczego oceniliśmy go na szóstkę!

Jak wiadomo, szóstka to ocena wzorowa! Dziś również zaprezentujemy program do EDM, który naszym zdaniem zasługuje na tę najwyższą notę. 

W XXI wieku nikt raczej sobie nie wyobraża gabinetu stomatologicznego bez programu do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Poznajcie zatem dr100, który wspiera w kompleksowym zarządzaniu klinikami dentystycznymi, zarówno w części medycznej, jak i administracyjnej.

Dr100 dostaje 6 za...

Dostępność w chmurze

Jest to oprogramowanie “ulokowane” w chmurze, czyli na serwerach zdalnych. To oznacza, że dr100 nie musisz instalować na komputerze. Dostęp do systemu masz poprzez dowolną przeglądarkę internetową pod adresem www.dr100.pl. Rozwiązanie to zapewnia Ci dostęp do wszystkich danych z dowolnego miejsca i o każdej porze.

Grafik wizyt

To jedno z głównych narzędzi dr100. Przejrzysty kalendarz pozwala w łatwy sposób zapisywać pacjentów na konsultacje. Poza tym zarejestrowani pacjenci mogą umawiać się na wizyty także on-line.

Rozliczenia z NFZ

Program posiada moduł wspierający w rozliczeniach z NFZ. Wystarczy, że do systemu wgrasz umowę podpisaną z NFZ. Dr100 będzie automatycznie rozliczał procedury wykonane w ramach wczytanej umowy, a także generował raporty zużytych punktów z Funduszu.

Wspieranie w walce z COVID-19

Dr100 zwiększa bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego w czasach zagrożenia koronawirusem. W ograniczeniu rozprzestrzeniania się COVID-19 mogą pomóc: e-recepta, e-zwolnienie oraz rejestracja on-line. Dzięki takim rozwiązaniom pacjent bez wychodzenia z domu może umówić się na wizytę do swojego dentysty czy też otrzymać e-receptę (czterocyfrowy kod wysyłany SMS-em) na swój numer telefonu.

Zintegrowanie z systemem eWUŚ

Program gwarantuje dostęp do systemu eWUŚ. Dzięki temu placówka wie: jaki jest status ubezpieczenia pacjenta oraz czy nie został on poddany izolacji domowej albo kwarantannie. Dostęp do informacji dotyczących potencjalnego zakażenia koronawirusem pomaga zadbać o bezpieczeństwo innych pacjentów oraz personelu medycznego. 

Aplikację na smartfony

Program jest również na szóstkę, bo posiada aplikację dostępną na smartfony z systemami iOS i Android. Dzięki niej będziesz na bieżąco z grafikiem pracy i informacjami o pacjentach. 

I uczciwie musimy powiedzieć, że to tylko kilka atutów dr100. Jest ich znacznie więcej! Chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemu na szóstkę? To koniecznie wejdź na stronę www.dr100.pl! 

Gdybyś miał jednak pytania, to możesz liczyć na wsparcie naszego działu Helpdesk. Nasi konsultanci są dostępni pod numerem telefonu: 33 445 43 53 oraz mailem: kontakt@dr100.pl.

 

>>>NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ NOWOŚCI W DR100? POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU I BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!   

 

Liczba wyświetleń:

1 027

Skomentuj

Na stronie Rządowego Centrum Legislacji opublikowano projekt rozporządzenia ministra zdrowia zmieniający rozporządzenie w sprawie skierowań wystawianych w postaci elektronicznej w Systemie Informacji Medycznej. Zgodnie z projektowaną zmianą wykaz...
Do mieszkańców 78 gmin i miast Kujawsko-Pomorskiego trafi 3 tysiące bransoletek życia. Marszałek województwa Piotr Całbecki, przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska i wicemarszałek Zbigniew Ostrowski przekazali w czwartek (2 września) nowe...
Chcesz wiedzieć, co się dzieje z Twoim zgłoszeniem? Sprawdź jego status i przewidywaną datę rozwiązania problemu - w tym celu zaloguj się na swoje konto w Gabinecie drWidget i przejdź do ustawień placówki, zakładki “Inne”, sekcji “Twoje...
9 grudnia 2021 roku, online Rozwój sztucznej inteligencji zakłada podwyższenie poziomu życia człowieka, poprawę skuteczności leczenia, usprawnienie codziennego funkcjonowania czy też zwiększenie bezpieczeństwa. AI może zrewolucjonizować przemysł,...