Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Czas wdrożyć program lojalnościowy!

Zaskocz swoich pacjentów: zaoferuj im atrakcyjne zniżki w zamian za zgromadzone punkty. Wdrożenie programu lojalnościowego ułatwi Ci Gabinet drWidget.

Niedawno Gabinet drWidget zaoferował swoim użytkownikom program lojalnościowy w nowej odsłonie! Od teraz moduł zniżek jest zintegrowany z platformą dedykowaną pacjentom -> MyDr.

Jak to działa? Pacjent za każdą złotówkę wydaną w Twojej placówce otrzymuje 1 punkt. Gdy uzbiera wymaganą liczbę punktów, to umawiając wizytę np. przez aplikację mobilną MyDr, zobaczy komunikat informujący o przysługującej zniżce. W zależności od ustawień placówki: zniżka zostanie naliczona automatycznie albo pacjent będzie mógł zdecydować, czy chce ją wykorzystać od razu, czy woli nadal zbierać punkty.

Jeśli Twoi pacjenci jeszcze nie posiadają indywidualnych kont na platformie MyDr, to koniecznie wyślij im zaproszenia z Gabinetu drWidget (karta pacjenta -> “Portal pacjenta/ powiadomienia” -> “Wyślij zaproszenie do MyDr”). W zaproszeniu, wysłanym mailem lub SMS-em, pacjent znajdzie link umożliwiający połączenie jego konta z Twoją placówką.

Więcej informacji o programie lojalnościowym znajdziesz w Gabinecie drWidget: “Ustawienia placówki” -> “Komercja” -> “Program lojalnościowy”.

Liczba wyświetleń:

826

Skomentuj

We wtorek (19 października) odbyło się kolejne posiedzenie prezydenckiej Rady ds. Ochrony Zdrowia, które zostało poświęcone nowym technologiom wykorzystywanym w leczeniu oraz zarządzaniu systemem ochrony zdrowia. W spotkaniu uczestniczyli m.in.:...
Zespół "6 i 8 PKB", który zwyciężył w 24-godzinnym hackathonie medycznym zakończonym w niedzielę w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oddał swoją nagrodę – 30 tys. zł - Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu. Zorganizowany po raz pierwszy hackathon...
Czy już je zauważyłeś? Notyfikacje PUSH to te krótkie komunikaty, pojawiające się na ekranie telefonu i informujące o ważnych zmianach na Twoim koncie w Gabinecie drWidget. Dzięki notyfikacjom PUSH dowiesz się, że pacjent wysłał prośbę o przedłużenie...
9 grudnia 2021 roku, online Rozwój sztucznej inteligencji zakłada podwyższenie poziomu życia człowieka, poprawę skuteczności leczenia, usprawnienie codziennego funkcjonowania czy też zwiększenie bezpieczeństwa. AI może zrewolucjonizować przemysł,...