Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Informacja dla pacjenta? MyDr przekaże

Wprowadziłeś do swojej placówki płatności online za wizyty? Jeśli tak, to być może chciałbyś przekazać pacjentowi ważną informację, zanim ten dokona przelewu albo w razie anulowania opłaconej wizyty. Taką informację w łatwy sposób sporządzisz w Gabinecie drWidget, a do pacjenta dostarczy ją MyDr.

Jeśli chcesz skorzystać z tej funkcjonalności programu, przejdź do ustawień komunikatów dla pacjentów (ścieżka: ustawienia placówki -> MyDr -> ustawienia płatności -> ustawienia komunikatów dla pacjentów). Tutaj zredagujesz dwa rodzaje wiadomości dla pacjentów:

  • wiadomość wyświetlaną pacjentowi, zanim zrobi przelew online
  • wiadomość informującą o sposobie odzyskania pieniędzy (jeśli postanowiłeś umożliwić pacjentom anulowanie wizyty przedpłaconej)

Wystarczy uzupełnić interesujące Cię pole i kliknąć w przycisk “Zapisz”. MyDr przekaże Twój komunikat pacjentowi w momencie planowania przez niego wizyty lub odwoływania jej.

Bądź w stałym kontakcie ze swoim pacjentem - zachęć go do korzystania z MyDr! Platforma umożliwia m.in. wygodne umawianie wizyt (stacjonarnych i online), konsultacje z lekarzem poprzez wideoczat i zdalne przedłużanie e-recept.

Zaproszenie do MyDr wyślesz pacjentowi z Gabinetu drWidget (karta pacjenta -> “Portal pacjenta/ powiadomienia” -> “Wyślij zaproszenie do MyDr”). W zaproszeniu, wysłanym mailem lub SMS-em, pacjent znajdzie link umożliwiający połączenie jego konta z Twoją placówką.

Liczba wyświetleń:

328

Skomentuj

We wtorek (19 października) odbyło się kolejne posiedzenie prezydenckiej Rady ds. Ochrony Zdrowia, które zostało poświęcone nowym technologiom wykorzystywanym w leczeniu oraz zarządzaniu systemem ochrony zdrowia. W spotkaniu uczestniczyli m.in.:...
Zespół "6 i 8 PKB", który zwyciężył w 24-godzinnym hackathonie medycznym zakończonym w niedzielę w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oddał swoją nagrodę – 30 tys. zł - Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu. Zorganizowany po raz pierwszy hackathon...
Czy już je zauważyłeś? Notyfikacje PUSH to te krótkie komunikaty, pojawiające się na ekranie telefonu i informujące o ważnych zmianach na Twoim koncie w Gabinecie drWidget. Dzięki notyfikacjom PUSH dowiesz się, że pacjent wysłał prośbę o przedłużenie...
9 grudnia 2021 roku, online Rozwój sztucznej inteligencji zakłada podwyższenie poziomu życia człowieka, poprawę skuteczności leczenia, usprawnienie codziennego funkcjonowania czy też zwiększenie bezpieczeństwa. AI może zrewolucjonizować przemysł,...