Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Co nowego w programie dr100?

Kilka funkcjonalności i udogodnień, które pomogą Ci dostosować program do indywidualnych potrzeb Twojej placówki i zwiększą komfort codziennej pracy personelu. Sprawdź, co zmieniło się w najnowszej wersji dr100.

Niektóre nowości zostały wprowadzone na prośby użytkowników. Jeśli i Ty chcesz współtworzyć z nami dr100 i masz pomysł na użyteczną funkcjonalność, napisz maila na adres: kontakt@dr100.pl. Możesz również skorzystać ze specjalnego formularza do zgłaszania pomysłów, dostępnego w programie (menu z lewej strony -> Nowe funkcjonalności).

Przechodząc do meritum, oto nowości w programie dr100:

Możliwość ukrycia świadczeń niezgodnych z danymi pacjenta

-> Krótkie przypomnienie: dr100 na podstawie wieku pacjenta podpowiada, które świadczenie powinno zostać dodane do przeprowadzanej wizyty.

-> Zdarza się, że do danego kodu jest przypisane więcej niż jedno świadczenie; zwykle należą one do innych pakietów.

-> Od teraz masz możliwość ukrycia świadczeń niezgodnych z danymi pacjenta. Aby włączyć/ wyłączyć opcję, przejdź do ustawień indywidualnych w edycji profilu.

Nowy przycisk na liście wizyt

Przycisk znajduje się tuż obok ikonki ze strzałkami. Kliknij w niego, aby przenieść się do listy wizyt zaplanowanych dla wybranego pacjenta.

Zapisywanie wizyt nieaktywnym pracownikom

W ustawieniach aplikacji dostępna jest nowa opcja o nazwie: “Pozwalaj na zapisywanie wizyt nieaktywnym pracownikom”. Zdecyduj, czy opcja ma być włączona (Administracja -> Zarządzaj placówką -> Inne -> Ustawienia aplikacji).

Kalendarz: filtrowanie według grupy zawodowej

W widoku kalendarza, w lewym górnym rogu, tuż pod wyszukiwarką osób pojawiła się sekcja “Grupa”. Po rozwinięciu listy możesz wybrać grupę zawodową, której grafiki chcesz przeglądać (np. tylko lekarzy).

Ostrzeżenie w przypadku niepoprawnych danych

Jeśli w karcie pacjenta będzie znajdował się numer telefonu albo adres e-mail w niepoprawnym formacie, zobaczysz wykrzyknik. Po najechaniu na niego wyświetli się stosowne ostrzeżenie.

Masz pytania? Problem z obsługą programu? Skontaktuj się z naszym działem Helpdesk - chętnie pomożemy! Pracujemy w dni robocze od 7:00 do 20:00. Zadzwoń (33 445 43 53), napisz maila (kontakt@dr100.pl) albo wiadomość na czacie dostępnym w programie.

Liczba wyświetleń:

380

Skomentuj

Na stronie Rządowego Centrum Legislacji opublikowano projekt rozporządzenia ministra zdrowia zmieniający rozporządzenie w sprawie skierowań wystawianych w postaci elektronicznej w Systemie Informacji Medycznej. Zgodnie z projektowaną zmianą wykaz...
Do mieszkańców 78 gmin i miast Kujawsko-Pomorskiego trafi 3 tysiące bransoletek życia. Marszałek województwa Piotr Całbecki, przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska i wicemarszałek Zbigniew Ostrowski przekazali w czwartek (2 września) nowe...
Chcesz wiedzieć, co się dzieje z Twoim zgłoszeniem? Sprawdź jego status i przewidywaną datę rozwiązania problemu - w tym celu zaloguj się na swoje konto w Gabinecie drWidget i przejdź do ustawień placówki, zakładki “Inne”, sekcji “Twoje...
9 grudnia 2021 roku, online Rozwój sztucznej inteligencji zakłada podwyższenie poziomu życia człowieka, poprawę skuteczności leczenia, usprawnienie codziennego funkcjonowania czy też zwiększenie bezpieczeństwa. AI może zrewolucjonizować przemysł,...