Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zmiany od 1 lipca!

W zamieszaniu, związanym z wprowadzeniem obowiązku raportowania zdarzeń medycznych, nie zapomnij, że 1 lipca weszła w życie nowa lista leków refundowanych.

Korzystaj wyłącznie ze zaktualizowanych źródeł informacji o produktach leczniczych. Oto nasze propozycje!

Baza leków w Gabinecie drWidget

  • Oferuje ponad 18 tysięcy wyczerpujących opisów produktów leczniczych, suplementów diety i dermokosmetyków.
  • Opisy uwzględniają informacje, takie jak skład produktu, jego działanie, interakcje, wskazania, przeciwwskazania, ostrzeżenia specjalne, uwagi, sposób stosowania, stopnie odpłatności (100%, 50%, 30%, bezpłatne, ryczałt).
  • Gdy przeprowadzasz wizyty, wygodny dostęp do bazy leków zapewni Ci moduł “Recepta”. Kafel prowadzący do bazy znajdziesz także w widoku głównym programu.

Receptariusz Lekarza Praktyka LEKsykon

  • Adresowany do lekarzy wszystkich specjalizacji, zawiera kompletną, aktualną listę leków Rx, a także wybranych preparatów OTC, SD i wyrobów medycznych.
  • Dostępny jest w dwóch wersjach: tradycyjnej (książka o poręcznym rozmiarze 162 x 97 mm) oraz elektronicznej (plik w formacie PDF).
  • Papierowe wydanie zamówisz, dzwoniąc pod numer 723 700 700 albo 22 350 00 06. Cena to 39 zł (w tym koszt wysyłki).
  • Wersję elektroniczną pobierzesz za darmo ze strony www.leksykon.com.pl, z zakładki “Materiały do pobrania”.

Bezpłatna aplikacja mobilna drWidget Baza Leków

  • Dostępna w sklepach Google Play i App Store.
  • Tak jak baza znajdująca się w Gabinecie drWidget, oferuje szczegółowe opisy leków dopuszczonych do obrotu w Polsce.
  • Wygodną pracę z aplikacją zapewniają skaner kodów kreskowych oraz wyszukiwarka produktów.

Liczba wyświetleń:

293

Skomentuj

We wtorek (19 października) odbyło się kolejne posiedzenie prezydenckiej Rady ds. Ochrony Zdrowia, które zostało poświęcone nowym technologiom wykorzystywanym w leczeniu oraz zarządzaniu systemem ochrony zdrowia. W spotkaniu uczestniczyli m.in.:...
Zespół "6 i 8 PKB", który zwyciężył w 24-godzinnym hackathonie medycznym zakończonym w niedzielę w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oddał swoją nagrodę – 30 tys. zł - Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu. Zorganizowany po raz pierwszy hackathon...
Czy już je zauważyłeś? Notyfikacje PUSH to te krótkie komunikaty, pojawiające się na ekranie telefonu i informujące o ważnych zmianach na Twoim koncie w Gabinecie drWidget. Dzięki notyfikacjom PUSH dowiesz się, że pacjent wysłał prośbę o przedłużenie...
9 grudnia 2021 roku, online Rozwój sztucznej inteligencji zakłada podwyższenie poziomu życia człowieka, poprawę skuteczności leczenia, usprawnienie codziennego funkcjonowania czy też zwiększenie bezpieczeństwa. AI może zrewolucjonizować przemysł,...