Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Podpisuj formularze także na telefonie

O tę możliwość prosiło wielu z Was. Z radością informujemy, że już teraz, korzystając z mobilnej wersji Gabinetu drWidget na telefonie, można podpisywać formularze. Przyjrzyj się tej funkcjonalności aplikacji, jeśli chcesz zredukować liczbę dokumentów drukowanych w Twojej placówce.

Do tej pory funkcjonalność była dostępna wyłącznie na tablecie. Jak to działa? Tradycyjnie przeprowadź wizytę w przeglądarkowej wersji Gabinetu drWidget. W sekcji “Formularze” uzupełnij wybrany dokument i zapisz go. Uruchom aplikację mobilną na telefonie, a następnie przejdź do szczegółów przeprowadzanej wizyty i wybierz zakładkę “Formularze”. Kliknij w ten nowo utworzony i w zależności od potrzeb - w “Podpis lekarza” lub “Podpis pacjenta”. Po złożeniu podpisu należy zatwierdzić działanie przyciskami: “OK” oraz “Zapisz”.

Prawidłowo podpisany i zapisany formularz dołącza do innych dokumentów znajdujących się w karcie pacjenta. Zobaczysz go w mobilnej i przeglądarkowej wersji Gabinetu drWidget.

Nowość dostępna jest zarówno w aplikacji na telefony z systemem operacyjnym iOS, jak i Android. Przypominamy, że mobilny Gabinet drWidget (tak jak przeglądarkowy) jest bezpłatny. Znajdziesz go w sklepach Google Play i App Store.

A jeśli nie chcesz przegapić żadnej nowości w Gabinecie drWidget, polub i obserwuj nasz profil na Facebooku - będziesz zawsze na bieżąco!Liczba wyświetleń:

443

Skomentuj

We wtorek (19 października) odbyło się kolejne posiedzenie prezydenckiej Rady ds. Ochrony Zdrowia, które zostało poświęcone nowym technologiom wykorzystywanym w leczeniu oraz zarządzaniu systemem ochrony zdrowia. W spotkaniu uczestniczyli m.in.:...
Zespół "6 i 8 PKB", który zwyciężył w 24-godzinnym hackathonie medycznym zakończonym w niedzielę w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oddał swoją nagrodę – 30 tys. zł - Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu. Zorganizowany po raz pierwszy hackathon...
Czy już je zauważyłeś? Notyfikacje PUSH to te krótkie komunikaty, pojawiające się na ekranie telefonu i informujące o ważnych zmianach na Twoim koncie w Gabinecie drWidget. Dzięki notyfikacjom PUSH dowiesz się, że pacjent wysłał prośbę o przedłużenie...
9 grudnia 2021 roku, online Rozwój sztucznej inteligencji zakłada podwyższenie poziomu życia człowieka, poprawę skuteczności leczenia, usprawnienie codziennego funkcjonowania czy też zwiększenie bezpieczeństwa. AI może zrewolucjonizować przemysł,...