Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Edukacja nie tylko w szkole

Rodzice już szykują wyprawki szkolne dla swoich pociech. Może i Ty zechcesz zadbać o edukację zdrowotną podopiecznych? Wyświetlaj materiały edukacyjne dedykowane dzieciom i dorosłym w poczekalni swojej placówki medycznej. Z systemem drNews możesz robić to za darmo!

Pierwszy raz słyszysz o systemie drNews? Możesz go spotkać w poczekalniach przychodni i mniejszych praktyk lekarskich w całej Polsce. Jest wyświetlany na dużych ekranach, angażując osoby oczekujące na wizytę u lekarza, które dzięki krótkim blokom filmowym nie tylko przyjemniej spędzają czas, lecz także poszerzają swoją wiedzę z zakresu zdrowia i medycyny.

Jakie materiały są wyświetlane?

Przede wszystkim edukacyjne bloki tematyczne, takie jak “Witaminowa ściąga”, “Jak przygotować się do badania?”, “Pylenia”, “Czy wiesz, że…”, Rozwój w czasie ciąży”. Oprócz tego, drNews oferuje najważniejsze krajowe wiadomości medyczne, prognozę pogody na trzy dni, kartkę z kalendarza wraz z imionami solenizantów oraz inspirującym cytatem na każdy dzień, a także słówko dnia z definicją, zwykle z dziedziny medycyny i farmacji. Jest także coś dla najmłodszych: wierszyki, tworzone w myśl zasady „uczyć, bawiąc”. Atrakcyjne dla dzieci rymowanki poruszają ważne zagadnienia dotyczące profilaktyki zdrowotnej.

Ile to kosztuje?

Wyświetlanie materiałów oferowanych przez drNewsa nic nie kosztuje! System już dziś może pojawić się w Twojej placówce medycznej. Jednak musisz dysponować własnym ekranem.

Co jeszcze zyskasz?

  • Możliwość wyświetlania swoich materiałów, takich jak grafiki pracy, informacje o lekarzach i placówce.
  • Wsparcie techniczne na każdym etapie korzystania z drNewsa.
  • Większy prestiż w oczach pacjentów.
  • Większą prywatność w gabinecie lekarskim - dzięki subtelnej muzyce, tłumiącej odgłosy z gabinetu, a także skupieniu uwagi osób znajdujących się w poczekalni na wyświetlanych materiałach.

Sprawdź pełną ofertę drNewsa i zobacz demo systemu na stronie: drnews.pl. W razie pytań zadzwoń pod numer 22 266 80 84 albo napisz maila na adres drnews@lekseek.com.

Liczba wyświetleń:

212

Skomentuj

We wtorek (19 października) odbyło się kolejne posiedzenie prezydenckiej Rady ds. Ochrony Zdrowia, które zostało poświęcone nowym technologiom wykorzystywanym w leczeniu oraz zarządzaniu systemem ochrony zdrowia. W spotkaniu uczestniczyli m.in.:...
Zespół "6 i 8 PKB", który zwyciężył w 24-godzinnym hackathonie medycznym zakończonym w niedzielę w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oddał swoją nagrodę – 30 tys. zł - Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu. Zorganizowany po raz pierwszy hackathon...
Czy już je zauważyłeś? Notyfikacje PUSH to te krótkie komunikaty, pojawiające się na ekranie telefonu i informujące o ważnych zmianach na Twoim koncie w Gabinecie drWidget. Dzięki notyfikacjom PUSH dowiesz się, że pacjent wysłał prośbę o przedłużenie...
9 grudnia 2021 roku, online Rozwój sztucznej inteligencji zakłada podwyższenie poziomu życia człowieka, poprawę skuteczności leczenia, usprawnienie codziennego funkcjonowania czy też zwiększenie bezpieczeństwa. AI może zrewolucjonizować przemysł,...