Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Dr100: nowe funkcjonalności już dostępne

Najnowsza wersja programu oferuje Ci kilka ciekawych nowości. Czy znasz je wszystkie? Sprawdź w naszym podsumowaniu zmian z ostatnich tygodni.

Co nowego w programie dr100?

1. Automatyczne wypełnianie rozpoznania ICD-10. Zautomatyzuj swoją codzienną pracę podczas przeprowadzania wizyt: zdefiniuj kody ICD-10 automatycznie przypisywane świadczeniom NFZ.
Każdy użytkownik programu może zdefiniować własne powiązania. Konfiguracji dokonasz w edycji profilu (Edytuj profil -> Ustawienia indywidualne -> Automatyczne wypełnianie rozpoznania ICD-10).

2. Notatka w historii zmian stanów wizyt. Jeśli w widoku listy wizyt klikniesz w ikonkę kciuka skierowanego do góry (czyli potwierdzisz wizytę) albo w dół (cofniesz potwierdzenie), w historii zmian stanów wizyt pojawi się stosowna notatka.

3. Możliwość wyboru, czy system ma wymagać od użytkownika uzupełnienia wszystkich pól w wywiadzie medycznym. Tę funkcjonalność włączysz w Ustawieniach aplikacji (Administracja -> Zarządzaj placówką -> Inne -> Ustawienia aplikacji). Jeśli to zrobisz, system będzie wymuszał uzupełnienie danych także w mobilnej wersji dr100.

4. W aplikacji mobilnej dodaliśmy tygodniowy widok planu wizyt. Aby go włączyć, będąc w module Wizyty, kliknij w ikonkę kalendarza z zaznaczonym tygodniem (prawy górny róg ekranu).

5. Możliwość aktywacji/ dezaktywacji dokumentów pacjenta (karta pacjenta -> Dokumenty -> Załączone dokumenty -> przycisk Aktywny).

6. Możliwość filtrowania dokumentów pacjenta według ich typów. Przypominamy, że typy dokumentów możesz zdefiniować w ustawieniach placówki (Administracja -> Zarządzaj placówką -> Typy dokumentów).

7. Zmiany porządkowe w ustawieniach: od teraz historię logowań znajdziesz w zakładce Personel, zaś panel danych do faktur - w zakładce Płatności. 

 

To tyle na dzisiaj :) Jeśli nie chcesz przegapić informacji o nowych funkcjonalnościach w programie dr100, to koniecznie polub (i obserwuj) nasz profil na Facebooku.Liczba wyświetleń:

162

Skomentuj

We wtorek (19 października) odbyło się kolejne posiedzenie prezydenckiej Rady ds. Ochrony Zdrowia, które zostało poświęcone nowym technologiom wykorzystywanym w leczeniu oraz zarządzaniu systemem ochrony zdrowia. W spotkaniu uczestniczyli m.in.:...
Zespół "6 i 8 PKB", który zwyciężył w 24-godzinnym hackathonie medycznym zakończonym w niedzielę w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oddał swoją nagrodę – 30 tys. zł - Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu. Zorganizowany po raz pierwszy hackathon...
Czy już je zauważyłeś? Notyfikacje PUSH to te krótkie komunikaty, pojawiające się na ekranie telefonu i informujące o ważnych zmianach na Twoim koncie w Gabinecie drWidget. Dzięki notyfikacjom PUSH dowiesz się, że pacjent wysłał prośbę o przedłużenie...
9 grudnia 2021 roku, online Rozwój sztucznej inteligencji zakłada podwyższenie poziomu życia człowieka, poprawę skuteczności leczenia, usprawnienie codziennego funkcjonowania czy też zwiększenie bezpieczeństwa. AI może zrewolucjonizować przemysł,...