Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Notyfikacje PUSH i inne nowości w aplikacji mobilnej

Czy już je zauważyłeś? Notyfikacje PUSH to te krótkie komunikaty, pojawiające się na ekranie telefonu i informujące o ważnych zmianach na Twoim koncie w Gabinecie drWidget.

Dzięki notyfikacjom PUSH dowiesz się, że pacjent wysłał prośbę o przedłużenie e-recepty oraz że zarezerwował termin wizyty i czeka na akceptację. Korzystając z Gabinetu drWidget na telefonie, możesz od razu:

  • przedłużyć e-receptę lub wysłać odmowę wraz z uzasadnieniem,
  • zaakceptować lub odrzucić rezerwację wizyty.

Jeżeli jednak nie chcesz otrzymywać notyfikacji PUSH od aplikacji, zablokuj ich wyświetlanie z poziomu ustawień urządzenia.

Najnowsza wersja mobilnego Gabinetu drWidget oferuje także kilka innych nowości, w tym:

  • Listę rezerwacji wizyt; aby ją zobaczyć, w widoku listy wizyt kliknij w ikonkę kalendarza z klepsydrą (lewy górny róg). Tak jak już pisaliśmy powyżej, rezerwacje można akceptować lub odrzucać.
  • Na koncie recepcjonisty: możliwość udostępnienia pacjentowi formularza z wizyty do podpisu (użytkownik musi mieć nadane odpowiednie uprawnienia w przeglądarkowej wersji Gabinetu).
  • Możliwość wyboru, czy aplikacja ma pokazywać wizyty archiwalne w grafiku.

Przetestuj nowe funkcjonalności! A jeśli jeszcze nie używasz mobilnej wersji Gabinetu drWidget, zachęcamy Cię do pobrania bezpłatnej aplikacji ze sklepów Google Play i App Store.Liczba wyświetleń:

139

Skomentuj

Centrum e-Zdrowia otrzymało prestiżowe wyróżnienie Digital Excellence of the Year podczas gali Digital Excellence Awards. Jury międzynarodowej społeczności menedżerów IT – CIONET, doceniło CeZ „za dokonanie kolosalnej zmiany w ekosystemie...
Od 22 listopada Ministerstwo Zdrowia wprowadza dodatkowe zabezpieczenie przy logowaniu do aplikacji gabinet.gov.pl. Logowanie przez profil zaufany będzie wymagało podania kodu z SMSa, a przez bankowość elektroniczną potwierdzenia operacji logowania w...
To wyjątkowa oferta dedykowana użytkownikom Gabinetu drWidget, którzy potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach administracyjnych. Wirtualna Recepcja pozwala lekarzom oszczędzać podwójnie: czas i pieniądze. Sprawdź, jak to możliwe! Na czym...
9 grudnia 2021 roku, online Rozwój sztucznej inteligencji zakłada podwyższenie poziomu życia człowieka, poprawę skuteczności leczenia, usprawnienie codziennego funkcjonowania czy też zwiększenie bezpieczeństwa. AI może zrewolucjonizować przemysł,...