Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Podsumowanie: Gabinet drWidget w 2021 roku

Kolejny pracowity rok za nami! W ciągu ostatnich 12 miesięcy Gabinet drWidget zaoferował Ci sporo nowości - zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i mobilnej. Zajrzyj do naszego zestawienia i poznaj najciekawsze zmiany wprowadzone do programu w 2021 roku!

  Nowy panel do integracji kalendarzy

Jeśli posiadasz konto zarówno w Gabinecie drWidget, jak i w serwisie ZnanyLekarz.pl, warto zintegrować kalendarze - dla lepszej organizacji pracy własnej i uniknięcia pomyłek, np. zapisania dwóch osób na ten sam termin. Nowy panel nazywa się “Dopasowanie lekarzy i gabinetów” i znajdziesz go w ustawieniach placówki, zakładce Usługi VIP, sekcji Integracja ze Znanym Lekarzem.

✓  Link do płatności za usługi

Możesz go wysłać pacjentowi drogą SMS-ową albo mailową. Funkcjonalność przydatna na przykład, jeśli w trakcie e-wizyty lub wizyty przedpłaconej okaże się, że konieczne jest wykonanie dodatkowych badań (usług prywatnych) i pacjent musi dopłacić zdalnie.

✓  Możliwość podpisania dowolnego formularza na tablecie/ telefonie

Oczywiście przy użyciu mobilnego Gabinetu drWidget. Przyjrzyj się tej funkcjonalności aplikacji, jeśli chcesz zredukować liczbę dokumentów drukowanych w Twojej placówce.

✓  Wideokonsultacja przez telefon

Duże udogodnienie dla Twoich pacjentów. Wystarczy telefon z dostępem do internetu i aplikacja MyDr, aby połączyć się z lekarzem i odbyć konsultację w formie wideorozmowy.

✓  Raportowanie zdarzeń medycznych

Zdarzenia medyczne są raportowane w momencie archiwizacji wizyt. Aby móc korzystać z funkcjonalności, trzeba wcześniej wgrać do programu certyfikaty P1 i włączyć opcję “Raportowanie zdarzeń medycznych” (Administracja -> Zarządzaj -> Archiwizacja i zdarzenia medyczne).

✓  Nowa odsłona aplikacji mobilnej

Odświeżyliśmy każdy widok mobilnego Gabinetu drWidget. Nowy design jest nie tylko miły dla oka, lecz także funkcjonalny: zapewnia jeszcze wygodniejszą i bardziej intuicyjną pracę z aplikacją.

✓  Filmy instruktażowe

W sekcji “Pomoc”, zamiast obszernych instrukcji, znalazły się krótkie filmy, które krok po kroku prezentują obsługę Gabinetu drWidget. Filmy adresowane są głównie do początkujących użytkowników programu, ale nie tylko.

✓  Śledzenie zgłoszeń do działu Helpdesk

Status swojego zgłoszenia możesz śledzić w Gabinecie drWidget: ustawienia placówki -> Inne -> Twoje zgłoszenia. Znajdziesz tu nie tylko status, lecz także przewidywaną datę rozwiązania problemu.

✓  Nowa oferta pakietów SMS-ów

Jeśli chcesz wysyłać do pacjentów SMS-y z powiadomieniami o zbliżających się wizytach oraz z kodami z e-systemów, to musisz zaopatrzyć się w jeden z dostępnych pakietów SMS-ów. Niedawno zaktualizowaliśmy ich ofertę, tak aby osoby zainteresowane mogły lepiej dopasować nabywany pakiet do potrzeb swojej placówki. Sprawdź aktualne ceny pakietów SMS-ów (ustawienia placówki -> Usługi VIP -> Pakiet SMS).

✓  Program lojalnościowy w nowej odsłonie

Po zmianie możesz zdefiniować dwa rodzaje zniżek dla pacjentów: ze względu na minimum punktów oraz ze względu na grupę pacjenta. Dlaczego warto? Bo to dobry sposób na budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami/ pacjentami.

✓  Notyfikacje PUSH od aplikacji mobilnej

Notyfikacje PUSH to te krótkie komunikaty, pojawiające się na ekranie telefonu i informujące o ważnych zmianach na Twoim koncie w Gabinecie drWidget. Dzięki nim dowiesz się, że pacjent wysłał prośbę o przedłużenie e-recepty oraz że zarezerwował termin wizyty i czeka na akceptację.

Liczba wyświetleń:

863

Skomentuj

Centrum e-Zdrowia we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało kolejną, VI edycję „Badania stopnia informatyzacji podmiotów wykonujących działalność leczniczą”. Zostanie ono przeprowadzone w dniach 25 maja – 15 czerwca 2022 roku. Jak...
Nowoczesne terapie lekowe i sprzęt dla szpitali oraz digitalizacja usług podstawowej opieki medycznej - na tych wszystkich elementach jednocześnie należałoby się skupić, by jak najszybciej ograniczyć dług zdrowotny, który powstał po pandemii -...
Informujemy, że 1 czerwca br. zmieni się lista wspieranych przeglądarek internetowych. Aby program Gabinet drWidget działał optymalnie i był dla Ciebie wygodnym narzędziem pracy, korzystaj z rekomendowanych przez nas przeglądarek. A konkretnie:...
26 stycznia 2022r. Warszawa Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 będą miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w...