Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowa strona internetowa Centrum e-Zdrowia

Strona internetowa Centrum e-Zdrowia przeszła gruntowną przebudowę. Portal zyskał nową szatę graficzną, architekturę informacji oraz charakter – z technicznego stał się informacyjnym.

Szatę graficzną serwisu przygotowano zgodnie z obecnymi trendami web designu oraz zasadami WCAG 2.1, dzięki czemu jest on dostępny dla wszystkich użytkowników, także osób z niepełnosprawnościami. Centrum e-Zdrowia zapewnia, że nowa strona jest nowoczesna i intuicyjna w obsłudze, co sprawia, że wyszukiwanie informacji stało się prostsze i szybsze.

Po raz pierwszy uporządkowano też portfolio usług i produktów CeZ, które podzielono na 4 główne kategorie: usługi e-zdrowia (P1), systemy IT, analizy biznesowe i cyberbezpieczeństwo.

Nowością jest zakładka „Dołącz do nas”, w której, poza ofertami pracy, pracownicy CeZ opowiadają o swojej pracy w instytucji. Dodatkowo jest to źródło wiedzy o programach CeZ adresowanych do utalentowanych studentów i absolwentów kierunków technicznych, biznesowych oraz artystycznych, zainteresowanych rozwojem w dziedzinie usług e-zdrowia. Mogą oni skorzystać z oferty praktyk lub zgłosić się do programu stażowego „Bądź w Centrum e-Zdrowia”.

W menu głównym wyodrębniono także treści związane z Akademią CeZ.

Dotychczas publikowane na stronie komunikaty techniczne dotyczące funkcjonowania serwisów CeZ, m.in. kolejnych aktualizacji, są teraz dostępne na portalu ezdrowie.gov.pl.


Źródło: Centrum e-Zdrowia

Liczba wyświetleń:

439

Skomentuj

Resort zdrowia zapowiedział wprowadzenie certyfikacji aplikacji związanych ze zdrowiem. Proces zakłada przyznawanie tytułu „Aplikacja Certyfikowana MZ” oraz włączanie certyfikowanych aplikacji do Portfela Aplikacji Zdrowotnych (PAZ). Tytuł „Aplikacja...
Polska otrzymała od Komisji Europejskiej (KE) zgodę na uruchomienie usługi wymiany e-recepty transgranicznej z innymi krajami członkowskimi. Ta nowa funkcjonalność umożliwi zagranicznym pacjentom realizowanie e-recepty w polskiej aptece, a polskim za...
Chcesz mieć pewność, że pacjent pojawi się na zaplanowanej wizycie? Włącz nową funkcjonalność oferowaną Ci przez MyDr: potwierdzanie (odwoływanie) wizyt poprzez SMS. Sprawdź, jak to zrobić. Funkcjonalność możesz włączyć w ustawieniach powiadomień...
2-3 grudnia 2022r. Poznań 5 Forum Nowoczesnej Diabetologii odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2022 roku w Poznaniu. Tegorocznym motywem przewodnim spotkania będzie: „Certyfikat Umiejętności w Nowoczesnych Terapiach Cukrzycy”.Dynamiczny postęp w...