Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Gabinet drWidget zmienia się w MyDr EDM!

Drodzy Użytkownicy, nadchodzą zmiany na lepsze! Już 1 lipca swoją premierę będzie miał program: MyDr EDM. Nowy, ale bliźniaczo podobny do Gabinetu drWidget, więc w żadnym wypadku Wasza praca w aplikacji nie będzie utrudniona. Teraz kolej na Wasz krok: jeśli nadal chcecie korzystać z naszego darmowego oprogramowania, zatwierdźcie nowy regulamin.

Jak wiecie, od ponad roku rozwijamy MyDr, aplikację zintegrowaną z Gabinetem drWidget i dedykowaną wyłącznie Waszym pacjentom. W naszych działaniach doszliśmy do momentu, w którym połączenie obu serwisów staje się naturalną koleją rzeczy, odpowiadającą na Wasze prośby i zapewniającą dalszy rozwój ww. rozwiązań. Z myślą o lepszej współpracy i większych możliwościach proponujemy Wam nowość: MyDr EDM!

Jakie kroki należy podjąć, aby móc korzystać z nowej aplikacji?

  1. Dyrektor placówki musi zaakceptować regulamin dostępny na jego koncie (odpowiedni komunikat wyświetla się każdorazowo po zalogowaniu do programu).
  2. Trzeba ustawić nową stronę logowania. Od 1 lipca podmioty, które zaakceptują nowy regulamin nie będą miały możliwości zalogowania się na www.drw.pl.

Dodatkowo, jeśli jesteście użytkownikami mobilnego Gabinetu drWidget (do czego Was gorąco zachęcamy), konieczne będzie pobranie nowej bezpłatnej aplikacji o nazwie MyDr EDM. Udostępnimy ją w dwóch wersjach: na urządzenia z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Gdy tylko aplikacje pojawią się w sklepach Google Play i App Store, podamy Wam odpowiednie linki.

Nie obawiajcie się tej zmiany - gwarantujemy Wam dalszą kompleksową i darmową obsługę Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Zmieni się wyłącznie adres logowania.

Macie pytania? Jak zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zadzwońcie pod numer 33 445 43 45, napiszcie maila na adres kontakt@mydr.pl albo wyślijcie wiadomość na czacie dostępnym w programie.

Liczba wyświetleń:

2 224

Skomentuj

Resort zdrowia zapowiedział wprowadzenie certyfikacji aplikacji związanych ze zdrowiem. Proces zakłada przyznawanie tytułu „Aplikacja Certyfikowana MZ” oraz włączanie certyfikowanych aplikacji do Portfela Aplikacji Zdrowotnych (PAZ). Tytuł „Aplikacja...
Polska otrzymała od Komisji Europejskiej (KE) zgodę na uruchomienie usługi wymiany e-recepty transgranicznej z innymi krajami członkowskimi. Ta nowa funkcjonalność umożliwi zagranicznym pacjentom realizowanie e-recepty w polskiej aptece, a polskim za...
Chcesz mieć pewność, że pacjent pojawi się na zaplanowanej wizycie? Włącz nową funkcjonalność oferowaną Ci przez MyDr: potwierdzanie (odwoływanie) wizyt poprzez SMS. Sprawdź, jak to zrobić. Funkcjonalność możesz włączyć w ustawieniach powiadomień...
2-3 grudnia 2022r. Poznań 5 Forum Nowoczesnej Diabetologii odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2022 roku w Poznaniu. Tegorocznym motywem przewodnim spotkania będzie: „Certyfikat Umiejętności w Nowoczesnych Terapiach Cukrzycy”.Dynamiczny postęp w...