Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

DrWidget PES – nowa aplikacja edukacyjna od LekSeek

Szybka i skuteczna nauka? Tylko z aplikacjami mobilnymi od LekSeek Polska. Już teraz można pobrać naszą najnowszą propozycję: drWidget PES. To bezpłatne narzędzie pozwalające w wygodny sposób przygotować się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

LekSeek Polska specjalizuje się w tworzeniu programów służących do kompleksowego zarządzania placówkami medycznymi, a także aplikacji mobilnych wspomagających codzienną pracę lekarzy. W naszym portfolio można również znaleźć aplikacje edukacyjne, takie jak drWidget LEP oraz drWidget PES. Ta druga powstała niedawno, na prośbę jednego z użytkowników oferowanych przez nas rozwiązań.

DrWidget PES to aplikacja obowiązkowa dla osób przygotowujących się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego. Wystarczy pobrać ją na telefon (z systemem operacyjnym Android albo iOS), aby zyskać dostęp do obszernej bazy testów egzaminacyjnych i w dowolnym momencie móc powtarzać materiał. Przypomnijmy, że część testowa PES składa się z 120 pytań mających po 5 wariantów odpowiedzi, z których wyłącznie jeden jest poprawny. Trzeba otrzymać co najmniej 60% maksymalnej, możliwej do uzyskania liczby punktów, aby z wynikiem pozytywnym zaliczyć pisemną część egzaminu.

Aplikacja mobilna drWidget PES to propozycja zarówno dla tych osób, które dopiero rozpoczynają przygotowania do egzaminu, jak i tych, które uczą się już od dłuższego czasu. Pierwszej grupie osób przypadnie do gustu opcja przeglądania testów wraz z zaznaczonymi poprawnymi odpowiedziami. Druga grupa może sprawdzić stan swojej wiedzy poprzez zmierzenie się z testami z lat ubiegłych. W tym przypadku użytkownik musi zdecydować, czy chce rozwiązywać cały test egzaminacyjny, czy też zestaw 10, 20 lub 30 pytań. Kolejność wyświetlania pytań może być identyczna jak na egzaminie albo losowa. Dodatkowo użytkownik może wybrać, kiedy system będzie wskazywał, czy udzielone odpowiedzi są poprawne: od razu po zaznaczeniu konkretnego wariantu odpowiedzi czy po zakończeniu całego testu.

Gdy już wszystkie preferowane ustawienia zostaną wybrane, można przystąpić do nauki z aplikacją. DrWidget PES zapewnia przejrzystą prezentację treści pytań oraz płynne przechodzenie między nimi. Oczywiście system zapamiętuje uzyskane przez użytkownika wyniki wraz z czasem rozwiązywania testu. Swoje postępy w nauce można śledzić na czytelnych wykresach. Zaletą aplikacji jest także zakładka „Ulubione” – użytkownik może tutaj dodawać np. pytania, z którymi miał problemy, a potem wracać do nich w dowolnym momencie, by utrwalić wiedzę.

Natomiast osobom przygotowującym się do Lekarskiego Egzaminu Końcowego polecamy aplikację drWidget LEP, zawierającą bazę testów egzaminacyjnych z lat 2008-2012. Również tę aplikację, bardzo prostą i intuicyjną w obsłudze, można pobrać zupełnie za darmo.

Pobierz aplikację drWidget PES:

 

 

Pobierz aplikację drWidget LEP:

 

Liczba wyświetleń:

846

Skomentuj

Jeden login, który pozwoli na dostęp do usług online udostępnianych w publicznych platformach usług. Rozpoczęła się jego budowa. Jak poinformowało ministerstwo cyfryzacji wystartował tzw. węzeł krajowy, czyli rozwiązanie, które sprawi, że docelowo...
Sejm uchwalił w czwartek (13 września) rządową nowelizację ustawy, która zakłada, że zaświadczenie lekarskie będą mogli wystawiać asystenci medyczni. Za uchwaleniem nowelizacji głosowało 420 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba wstrzymała się od...
Podejrzewasz chorobę obturacyjną u swojego pacjenta? Nowy kalkulator dostępny w Gabinecie drWidget pomoże Ci w diagnostyce. Przeprowadź wywiad z pacjentem, uzupełniając przy tym odpowiedni formularz, a kalkulator podpowie Ci, czy pacjent może...
15 listopada 2018, Warszawa Kongres skierowany jest do osób podejmujących się trudnego tematu zarządzania placówkami medycznymi. Spotkanie ma za zadanie m. in. zachęcenie uczestników do refleksji i dyskusji nad rezultatami ich pracy oraz kierunkami...