Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Sprawdź, jakie nowości oferuje Gabinet drWidget

Gabinet drWidget został wzbogacony o rozwiązania, które pomogą Ci w zarządzaniu placówką medyczną. Jedną z nowych funkcjonalności jest możliwość generowania raportów dla prywatnych ubezpieczycieli. Sprawdź, jak wygenerować taki raport i jakie inne nowości oferuje Ci program.

Zacznijmy od wspomnianych na wstępie raportów. Aby utworzyć raport, przejdź do „Ustawień placówki” (ikona koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu), zakładki „Usługi prywatne”, rubryki „Ubezpieczyciele”. Tutaj znajdziesz spis ubezpieczycieli wraz z listą świadczonych dla nich usług. Przy każdym ubezpieczycielu jest zamieszczony niebieski przycisk „Generuj raport”. Wystarczy w niego kliknąć, wskazać okres, który ma zostać uwzględniony w raporcie i wybrać przycisk „Utwórz raport”. Dokument zostanie wygenerowany w formacie PDF i będzie zawierał informacje, jakie usługi zostały zrealizowane w wybranym przedziale czasowym oraz w jakiej ilości. W zakładce „Usługi prywatne”, rubryce „Ubezpieczyciele” można także dodawać nowych ubezpieczycieli oraz świadczone dla nich usługi.

Od niedawna użytkownicy Gabinetu drWidget mają możliwość przypinania typów wizyt do oddziałów. Domyślnie każdy typ wizyty dostępny jest w każdym oddziale. Zmiany w tym zakresie można wprowadzać w „Ustawieniach placówki”, zakładce „Typy wizyt”.

Ponadto, na prośbę użytkowników programu, na wydruku listy wizyt pojawiły się dodatkowe informacje, a konkretnie – dokładne adresy pacjentów. Przypominamy, że aby wydrukować taką listę, w widoku głównym należy kliknąć w ikonę drukarki, znajdującą się w prawym górnym rogu, obok przycisku „Zakończ dzień”. Lista uwzględnia podstawowe dane pacjenta (imię, nazwisko, adres, PESEL), jego numer telefonu, godzinę i typ wizyty. Dokument można pobrać w formacie PDF.

Czy Twoim zdaniem w Gabinecie drWidget brakuje jakichś istotnych funkcjonalności? Jeśli tak, to koniecznie poinformuj nas o tym. Zadzwoń pod numer 33 445 43 45, wyślij maila na adres kontakt@drw.pl albo napisz do nas na czacie. Chętnie zrealizujemy Twoje pomysły!

Liczba wyświetleń:

248

Skomentuj

Senatorowie przyjęli nowelizację ustawy, która zakłada wydłużenie okresu, w którym możliwe jest wystawianie zaświadczeń o czasowej niezdolności do pracy w formie papierowej - z 30 czerwca 2018 r. do 30 listopada. Za głosowało 64 senatorów, przeciw...
W Ministerstwie Zdrowia powołano Radę Informatyzacji, która ma m.in. opiniować projekty informatyczne i monitorować ich wdrażanie. Do zadań rady należy m.in.: opiniowanie planowanych lub realizowanych projektów informatycznych w sektorze ochrony...
Najważniejszą nowością, która w ostatnim czasie pojawiła się w Gabinecie drWidget, jest możliwość wgrania zdalnego certyfikatu ZUS do programu i korzystania z niego „w chmurze”. To istotne udogodnienie dla osób podpisujących e-ZLA właśnie przy użyciu...
Bezpłatny webinar dla okulistów, poświęcony Elektronicznej Dokumentacji Medycznej to idealna okazja, by przyswoić solidną porcję wiedzy i poznać najnowsze rozwiązania technologiczne, usprawniające codzienną pracę lekarzy. Na webinar serdecznie...