Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Najlepsze mobilne aplikacje dla lekarza

Pozwalają pracować szybko, wygodnie i efektywnie. Zapewniają dostęp do wszechstronnych opisów produktów leczniczych, sprawdzają ryzyko wystąpienia groźnych interakcji farmakologicznych, weryfikują informacje w systemie eWUŚ. Pozwalają zarządzać grafikiem pracy i sprawnie przeprowadzać wizyty. Sprawdź, co jeszcze mogą zaoferować Ci mobilne aplikacje medyczne.

Aplikacje mobilne od LekSeek Polska cieszą się stale rosnącą popularnością wśród lekarzy. Dlaczego? Ponieważ są rzetelnym źródłem wiedzy, posiadają liczne, użyteczne funkcjonalności, a do tego są proste i intuicyjne w obsłudze. Można je pobrać zupełnie za darmo ze sklepów App Store, Google Play oraz Windows Phone Store.

Poniżej przedstawiamy najlepsze mobilne aplikacje medyczne, ułatwiające i przyspieszające codzienną pracę lekarzy.

 

  • drWidget Baza Leków - to absolutny niezbędnik każdego lekarza. Aplikacja zawiera wyczerpujące opisy wszystkich produktów leczniczych, suplementów diety i dermokosmetyków dostępnych w Polsce. Baza jest codziennie aktualizowana. Obecnie znajduje się w niej 17 tys. pozycji.

 

  • drWidget ChPL - wystarczy pobrać aplikację na swój telefon, aby móc przeglądać Charakterystyki Produktów Leczniczych dopuszczonych do obrotu w Polsce. Wielką Bazę ChPL przygotowano na podstawie oficjalnych, urzędowych źródeł informacji. Aktualnie oferuje 8200 ChPL.

 

  • drWidget Interakcje - dzięki tej aplikacji można w szybki i łatwy sposób wyszukać informacje o wpływie jednej substancji na aktywność drugiej przy ich jednoczesnym podaniu. Zamieszczono tutaj ponad 35 tys. opisów interakcji farmakologicznych.

 

  • drWidget ICD-9 - podręczna baza procedur medycznych według Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych ICD-9. Pozwala usystematyzować wykonywane zabiegi i badania, a także określić ich koszty.

 

  • drWidget ICD-10 - baza kodów zgodna z Międzynarodową Statystyczną Klasyfikacją Chorób i Problemów Zdrowotnych. Aplikacja prezentuje również leki i substancje czynne wraz z drogami podania w danych jednostkach chorobowych.

 

  • drWidget eWUŚ - umożliwia natychmiastową weryfikację prawa pacjenta do korzystania ze świadczeń finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Wystarczy podać numer PESEL pacjenta, aby już po chwili dysponować potrzebnymi danymi.

 

  • drWidget Normy i Skale - kolejna aplikacja z serii drWidget zapewnia dostęp do norm i skal powszechnie stosowanych w medycynie. Dzięki wprowadzeniu do skali danych konkretnego pacjenta, lekarz może szybko zinterpretować je według obowiązujących kryteriów.

 

  • drWidget CalcMed - można tu znaleźć kilkanaście kalkulatorów medycznych. Oprócz tego, aplikacja posiada wbudowaną bazę leków, zawierającą ponad 17 tys. szczegółowych opisów produktów leczniczych, suplementów diety i dermokosmetyków.

 

  • Gabinet drWidget - mobilna wersja innowacyjnego programu do prowadzenia placówek medycznych. Pozwala w wygodny sposób zarządzać grafikiem pracy oraz sprawnie przeprowadzać wizyty. Aplikacja umożliwia także weryfikację danych w systemie eWUŚ.

 

  • dr100 - Podobnie jak wyżej – dr100 to mobilna wersja programu do prowadzenia placówek, z tym że stomatologicznych. Dzięki aplikacji lekarzowi wystarczy komórka, aby planować czas pracy, umawiać wizyty, przeglądać dane i dokumenty pacjentów, a także pobierać ich karty.

 

Wszystkie ww. aplikacje mobilne zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort użytkowania. Prosta, intuicyjna obsługa z pewnością nikomu nie przysporzy nawet najmniejszych trudności. Zaletą aplikacji jest także fakt, że są na bieżąco aktualizowane i rozwijane, oferując użytkownikom coraz więcej funkcjonalności.

Zachęcamy do wypróbowania możliwości medycznych aplikacji mobilnych od LekSeek Polska. To nic nie kosztuje, a można wiele zyskać, tj. cenną pomoc w codziennej pracy.

Liczba wyświetleń:

2 060

Skomentuj

Finlandia i Estonia są pierwszymi krajami, które współpracują w zakresie wzajemnej realizacji e-recept. Już w niedalekiej przyszłości taka możliwość rozszerzona zostanie także na pozostałe części Europy - informuje Centrum Systemów Informacyjnych...
W środę (15 maja) do opiniowania został skierowany projekt rozporządzenia ministra zdrowia zmieniający rozporządzenie w sprawie rodzajów elektronicznej dokumentacji medycznej. Regulacja rozszerza katalog EDM, nakładając obowiązek jej prowadzenia...
Nie przegap zmian w refundacji! Od 1 maja obowiązuje nowy wykaz produktów refundowanych. Korzystaj tylko z rzetelnych i aktualnych baz informacji medycznych, takich jak Baza Leków dostępna w Gabinecie drWidget. Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania,...
Zapraszamy na cykl konferencji dla Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia.6 września 2019r. Lublin15 listopada 2019r. Rzeszów6 grudnia 2019r. Gdańsk13 grudnia 2019r. Warszawa!DLA ZAREJESTROWANYCH OSÓB NA HASŁO ‘’PARTNER’’...