Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Gabinet drWidget – wybór kilkunastu tysięcy lekarzy

Poznaj Gabinet drWidget, czyli bezpłatny program do kompleksowego zarządzania zarówno indywidualną praktyką, jak i większą przychodnią lekarską. Zaawansowany technologicznie, a zarazem łatwy w obsłudze. Dzięki niemu lekarze pracują szybko, wygodnie i efektywnie.

Gabinet drWidget to najlepsza odpowiedź na potrzeby lekarzy, wynikające z nabierającej tempa cyfryzacji służby zdrowia. Użytkownicy programu wystawiają elektroniczne zwolnienia lekarskie (e-ZLA) zaledwie kilkoma kliknięciami i w prosty sposób dokonują rozliczeń z NFZ. Bez najmniejszego trudu generują w programie recepty i prowadzą karty pacjentów w formie elektronicznej. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do wszystkich danych o pacjencie, interaktywnemu grafikowi wizyt, obszernej bibliotece gotowych formularzy, systemowi automatycznych podpowiedzi i innym udogodnieniom dostępnym w Gabinecie drWidget lekarze pracują szybko i sprawnie, oszczędzając nawet 20% czasu dziennie.

Dołącz do nich już dziś! Potrzebujesz tylko komputera z dostępem do internetu oraz własnego konta w programie. Założysz je zupełnie za darmo na stronie www.drw.pl. Gabinet drWidget jest dostępny „w chmurze”, co oznacza, że możesz korzystać z niego w dowolnym miejscu i czasie oraz nie musisz instalować żadnego oprogramowania na komputerze.

Oprócz wersji przeglądarkowej, w Twoje ręce oddajemy również mobilną wersję programu, do pobrania na telefony z systemem operacyjnym Android i iOS. Aplikacja mobilna pozwala lekarzom wygodnie pracować także wtedy, gdy nie mają dostępu do komputera. Wystarczy komórka, aby zarządzać grafikiem pracy, sprawnie przeprowadzać wizyty i weryfikować dane w systemie eWUŚ. Aplikacja pomaga też w digitalizacji dokumentów oraz umożliwia pacjentom elektroniczne podpisywanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Gabinet drWidget przypadł do gustu nie tylko lekarzom, lecz także pacjentom, którym oferuje kilka ciekawych rozwiązań. Mowa przede wszystkim o internetowym koncie pacjenta, pozwalającym zdalnie umawiać się na wizyty oraz przeglądać wyniki badań. Dzięki Gabinetowi drWidget pacjent zyskuje również czytelne wydruki recept, precyzyjne zalecenia, które za sprawą szablonów dostępnych w programie lekarz sporządza w mgnieniu oka, a także pouczające materiały edukacyjne wysyłane prosto na konto e-mail pacjenta. Oferujemy też darmową aplikację mobilną Gabinet drWidget Pacjent, pomagającą zadbać o regularność terapii poprzez przypominanie użytkownikom o konieczności zażycia kolejnej dawki produktu leczniczego.

Zaletą Gabinetu drWidget (zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i mobilnej) jest prosta, intuicyjna obsługa. Użytkownik nie musi posiadać zaawansowanej wiedzy informatycznej, aby móc korzystać z programu. Jednak w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów lub wątpliwości lekarz zawsze może liczyć na wsparcie – wystarczy zadzwonić pod numer 33 445 43 45 lub napisać wiadomość na czacie. Konsultanci przyjmują także zgłoszenia mailowe. Można je przekazywać na adres kontakt@drw.pl.

Warto podkreślić, że twórcy programu, czyli specjaliści z LekSeek Polska, zadbali o najwyższy poziom ochrony wszystkich informacji. Korzystanie z Gabinetu drWidget jest w pełni bezpieczne – dla Ciebie i Twoich pacjentów. Połączenia są zawsze szyfrowane, a dostęp ściśle kontrolowany. Cały system zabezpieczeń jest regularnie monitorowany. Nie ma też ryzyka utraty danych, bo tworzone są automatycznie kopie zapasowe.

Gabinet drWidget spełnia nie tylko najwyższe standardy w kwestii bezpieczeństwa, ale także obowiązującego prawa. Dotyczy to m.in. ustawowych wymogów dotyczących prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz cyfryzacji służby zdrowia. Dzięki Gabinetowi drWidget będziesz mógł wywiązać się z aktualnych i przyszłych przepisów – bez konieczności instalowania dodatkowych programów.

Program powstał z myślą o lekarzach takich jak Ty, ceniących doskonałą jakość i najwyższy komfort pracy. Już dziś wypróbuj możliwości Gabinetu drWidget! Jego wersję demonstracyjną znajdziesz na stronie www.drw.pl.

 

Liczba wyświetleń:

426

Skomentuj

W niespełna trzy tygodnie ponad 3 tys. farmaceutów zostało przeszkolonych z zasad realizacji e-recepty oraz recept papierowych, obowiązujących po 1 stycznia 2019 r. To efekt wspólnych szkoleń prowadzonych przez Naczelną Izbę Aptekarską oraz Centrum...
Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację dotyczącą wdrażania e-skierowania i modyfikacji rozwiązań dotyczących list osób czekających na udzielenie świadczenia opieki zdrowotnej. Celem ustawy jest dokonanie zmian w ustawie z dnia 27 sierpnia 2004...
Jest to możliwe dzięki mobilnej wersji Gabinetu drWidget. Od teraz, przy pomocy tabletu, pacjent może elektronicznie podpisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodną z wymogami RODO. Korzystanie z tej opcji pozwoli Ci ograniczyć uciążliwą...
6 - 9 Marca 2019, Hotel Mercure Kasprowy Zakopane Jubileuszowe Kasprowisko odbędzie się w dniach 6-9.03.2019 w Hotelu Mercure w Zakopanem. Podczas konferencji ponownie będzie można dyskutować o zagadkach EKG, przyglądać się ciekawym zapisom oraz...