Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kolejna nowość w aplikacji DRW Asystent

Czy już ją zauważyłeś? W sekcji „Wykonane” pojawiła się nowa rubryka: „Przypisany do”. Sprawdzisz tutaj, do karty którego pacjenta aplikacja wysłała zeskanowany dokument.

Nie znasz jeszcze DRW Asystenta? To dodatkowa aplikacja dla użytkowników Gabinetu drWidget. Pomaga w digitalizacji dokumentów oraz tworzy kopie zapasowe danych z programu i zapisuje je na komputerze.

DRW Asystent monitoruje folder skanowania wskazany przez lekarza i automatycznie wgrywa zeskanowane dokumenty do Gabinetu drWidget, do sekcji „Nieprzypisane pliki”. Stamtąd należy przypiąć je do odpowiednich kart pacjentów. Aplikacja może także od razu wgrywać pliki do kart pacjentów. W tym celu należy zaznaczyć odpowiednią opcję w „Ustawieniach synchronizacji”.

Druga funkcjonalność DRW Asystenta polega na tworzeniu kopii zapasowych wszystkich danych zapisanych na koncie użytkownika w Gabinecie drWidget i zapisywaniu ich na komputerze. Eksport danych może odbywać się codziennie, raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Należy wybrać dogodną lokalizację (folder) i godzinę eksportu, a Asystent zajmie się resztą. Trzeba tylko pamiętać, aby komputer (i internet) był włączony o ustalonej porze.

Jeśli korzystasz z DRW Asystenta, to możliwe, że zauważyłeś już nową rubrykę „Przypisany do”, znajdującą się w sekcji „Wykonane”. Dzięki niej możesz szybko zweryfikować, czy zeskanowany dokument został wysłany do karty odpowiedniego pacjenta. Dodatkowo, w aplikacji pojawiła się informacja, jaką maksymalną wielkość może mieć plik przesyłany do programu. Obecnie jest to 5 MB.

Przypominamy, że DRW Asystent to aplikacja desktopowa, czyli do instalacji na komputerze. Można ją pobrać z Gabinetu drWidget. Będąc w widoku głównym programu, należy kliknąć na przycisk rozwijający listę dostępnych kafli, znajdujący się tuż pod kalendarzem. Następnie trzeba wybrać kafel o nazwie „Nieprzypisane pliki” – tam każdy zainteresowany znajdzie DRW Asystenta.

Liczba wyświetleń:

330

Skomentuj

Trwa pilotaż e-skierowania. Do 10 czerwca wystawiono już ponad 500 skierowań w postaci elektronicznej. Pilotaż potrwa do września 2019 r. Następnie rozpocznie się wdrożenie funkcjonalności w całej Polsce. Skierowania wyłącznie w postaci...
Samodzielnie prowadzisz recepcję swojej placówki? Odbieranie telefonów od pacjentów zajmuje Ci dużo czasu, a zatrudnienie recepcjonisty byłoby zbyt dużym kosztem? W takim razie „Wirtualna recepcja” to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Sprawdź...
Samodzielnie prowadzisz recepcję swojej placówki? Odbieranie telefonów od pacjentów zajmuje Ci dużo czasu, a zatrudnienie recepcjonisty byłoby zbyt dużym kosztem? W takim razie „Wirtualna recepcja” to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Sprawdź...
Zapraszamy na cykl konferencji dla Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia.6 września 2019r. Lublin15 listopada 2019r. Rzeszów6 grudnia 2019r. Gdańsk13 grudnia 2019r. Warszawa!DLA ZAREJESTROWANYCH OSÓB NA HASŁO ‘’PARTNER’’...