Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowość w mobilnej wersji Gabinetu drWidget

Aplikacja mobilna umożliwia złożenie podpisu elektronicznego na kolejnym dokumencie – zgodzie na upoważnienie osób do uzyskania informacji o stanie zdrowia pacjenta oraz dokumentach medycznych. Z nowej funkcjonalności można korzystać na tablecie.

Pracujesz wyłącznie przy użyciu przeglądarkowej wersji Gabinetu drWidget, dostępnej pod adresem www.drw.pl? W takim razie zachęcamy Cię do zapoznania się z mobilną wersją programu! Można z niej korzystać na telefonie i tablecie.

Aplikacja mobilna oferuje wszystko, co niezbędne lekarzowi. Wystarczy pobrać ją na telefon, aby w wygodny sposób zarządzać swoim czasem pracy oraz sprawnie przeprowadzać wizyty. Aplikacja pozwala także digitalizować dokumenty oraz weryfikować w systemie eWUŚ prawo pacjenta do korzystania ze świadczeń finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Od niedawna mobilny Gabinet drWidget oferuje nowość, tj. możliwość elektronicznego podpisania zgody na upoważnienie osób do uzyskania informacji o stanie zdrowia pacjenta oraz dokumentach medycznych. Taki elektroniczny podpis jest tak samo ważny jak ten złożony odręcznie. Dlatego warto korzystać z nowej funkcjonalności aplikacji, ograniczając przy tym ilość drukowanych i przechowywanych dokumentów.

Mobilny Gabinet drWidget pozwala także podpisać elektronicznie zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Obie zgody znajdziesz w aplikacji, w karcie pacjenta. Pamiętaj, że ta funkcjonalność nie jest dostępna na telefonie, lecz na tablecie.

Jeśli jeszcze nie masz na swoich urządzeniach aplikacji mobilnej Gabinet drWidget, to już dziś pobierz ją za darmo ze sklepów App Store albo Google Play.

Liczba wyświetleń:

355

Skomentuj

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia informuje, że z dniem 30 września br. w ramach systemu Rejestr Asystentów Medycznych (RAM) udostępniona zostanie nowa funkcjonalność, która umożliwi lekarzom upoważnienie asystentów medycznych do...
Stu radomskich seniorów otrzyma wkrótce opaski monitorujące stan zdrowia. Miasto przystąpiło do pilotażowego programu obejmującego dostawę opasek oraz zapewnienie całodobowej teleopieki. – To bardzo ważny element naszej polityki senioralnej....
Jest to możliwe dzięki nowej usłudze VIP dostępnej w Gabinecie drWidget. Zsynchronizuj kalendarz z programu ze swoim prywatnym Kalendarzem Google (albo Apple Calendar, albo Microsoft Outlook) i bądź zawsze na bieżąco z grafikiem wizyt pacjentów....
Sopot, 19 – 20 września Cyfrowa transformacja i nabierająca tempa globalizacja opieki zdrowotnej oraz główne wyzwania i zadania, przed jakimi stoi system ochrony zdrowia w Polsce to tematy czwartej edycji międzynarodowej konferencji Forum...