Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Dr100 – program rekomendowany przez stomatologów

Pozwala kompleksowo zarządzać placówką stomatologiczną, jest prosty i intuicyjny w obsłudze oraz odpowiada na potrzeby lekarzy wynikające z cyfryzacji służby zdrowia. Przedstawiamy dr100, czyli innowacyjny program, rekomendowany przez lekarzy stomatologów. Szczegóły w artykule.

Dr100 to program dostępny „w chmurze”, pod adresem www.dr100.pl. Można z niego korzystać w dowolnym miejscu i czasie – wystarczy komputer z internetem. Po zalogowaniu się na swoje konto, lekarz może zarządzać placówką, zarówno w części medycznej, jak i administracyjnej. Pomagają mu w tym zaawansowane narzędzia, w które został wyposażony dr100, w tym m.in. przejrzysty grafik wizyt, wizualny diagram zębowy, interaktywna karta periodontologiczna, moduł rozliczeniowy, raportowy i magazynowy. Przy pomocy programu można szybko sporządzić plan leczenia, wystawić zwolnienie i receptę, generować potrzebne formularze i weryfikować dane w systemie eWUŚ.

Użytkownicy dr100 mają do dyspozycji dwie aplikacje pomocnicze: mobilną i desktopową (czyli do instalacji na komputerze). Pierwsza została wyposażona w najważniejsze dla lekarza funkcjonalności, pozwalające mu wygodnie pracować nawet wtedy, gdy nie ma dostępu do komputera. Wystarczy komórka, aby planować czas pracy i umawiać wizyty w placówce. Korzystając z aplikacji, lekarz przejrzy dane i dokumenty pacjentów, a także pobierze ich karty. Bez trudu doda nowego pacjenta i przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny. Dodatkowo, istnieje możliwość przesłania sfotografowanego dokumentu (np. wyników badań) z telefonu do aplikacji (mobilnej i przeglądarkowej).

Natomiast aplikacja desktopowa (dr100 Asystent) pomaga w digitalizacji dokumentów: monitoruje folder skanowania wskazany przez lekarza i automatycznie wgrywa nowe dokumenty do programu dr100. Oprócz tego, tworzy kopie zapasowe wszystkich danych zapisanych na koncie użytkownika i zapisuje je na komputerze.

Dr100 wyróżnia się licznymi, użytecznymi funkcjonalnościami oraz prostą, przyjazną dla użytkownika obsługą. Co istotne, jest dostępny w różnych wariantach, uwzględniających potrzeby indywidualnych gabinetów, jak również małych i średnich przychodni stomatologicznych. Przewidziany został także osobny moduł dla ortodontów i protetyków.

Możliwości programu można wypróbować zupełnie za darmo: zakładając konto bezpłatne przez miesiąc albo korzystając z wersji demo. Szczegóły znajdziesz na stronie www.dr100.pl. 

Liczba wyświetleń:

526

Skomentuj

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia informuje, że z dniem 30 września br. w ramach systemu Rejestr Asystentów Medycznych (RAM) udostępniona zostanie nowa funkcjonalność, która umożliwi lekarzom upoważnienie asystentów medycznych do...
Stu radomskich seniorów otrzyma wkrótce opaski monitorujące stan zdrowia. Miasto przystąpiło do pilotażowego programu obejmującego dostawę opasek oraz zapewnienie całodobowej teleopieki. – To bardzo ważny element naszej polityki senioralnej....
Jest to możliwe dzięki nowej usłudze VIP dostępnej w Gabinecie drWidget. Zsynchronizuj kalendarz z programu ze swoim prywatnym Kalendarzem Google (albo Apple Calendar, albo Microsoft Outlook) i bądź zawsze na bieżąco z grafikiem wizyt pacjentów....
Sopot, 19 – 20 września Cyfrowa transformacja i nabierająca tempa globalizacja opieki zdrowotnej oraz główne wyzwania i zadania, przed jakimi stoi system ochrony zdrowia w Polsce to tematy czwartej edycji międzynarodowej konferencji Forum...