Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Przeglądaj grafik pracy w swoim Kalendarzu Google

Jest to możliwe dzięki nowej usłudze VIP dostępnej w Gabinecie drWidget. Zsynchronizuj kalendarz z programu ze swoim prywatnym Kalendarzem Google (albo Apple Calendar, albo Microsoft Outlook) i bądź zawsze na bieżąco z grafikiem wizyt pacjentów. Sprawdź szczegóły.

Być może zauważyłeś już sekcję „Usługi VIP”, dostępną w Gabinecie drWidget, w „Ustawieniach placówki”, zakładce „Zarządzaj”. Aktualnie są tam dwie usługi premium. Pierwsza pozwala użytkownikom nabyć dodatkowe miejsce na dysku: pakiet 1 GB to koszt 99 złotych.

Druga usługa VIP umożliwia synchronizację „gabinetowego” kalendarza z kalendarzem zewnętrznym, np. Kalendarzem Google, Apple Calendar czy Microsoft Outlook. To dodatkowa wygoda dla Ciebie: nie musisz włączać komputera i logować się na swoim koncie w programie, kiedy chcesz tylko sprawdzić swój grafik wizyt. Od teraz możesz go mieć zawsze pod ręką (np. w telefonie), w swoim prywatnym kalendarzu.

Usługa jest dostępna w atrakcyjnej cenie 149 złotych za 90 dni. Możesz ją wykupić, klikając w zielony przycisk „Złóż zamówienie i zapłać”, znajdujący się we wspomnianej wyżej sekcji „Usługi VIP”. Szybkiej i wygodnej płatności dokonasz dzięki PayU.

Pamiętaj, że w swoim prywatnym kalendarzu nie dokonasz korekt w grafiku pracy – możesz go tylko przeglądać. W celu odwołania lub przełożenia terminu wizyty zaloguj się na swoim koncie na www.drw.pl.

W razie pytań skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Numer telefonu to 33 445 43 45.

Liczba wyświetleń:

685

Skomentuj

Premiowanie lekarzy za zakładanie Internetowych Kont Pacjenta, bezpłatne rozwiązania dla nich i pacjentów – w taki sposób Ministerstwo Zdrowia i prywatni dostawcy IT wspierają digitalizację placówek medycznych. Internetowe Konto Pacjenta to jeden z...
Na Internetowe Konto Pacjenta (IKP) można zalogować się za pomocą Profilu Zaufanego, eDowodu i od niedawna, za pomocą e-Tożsamości potwierdzanej przez internetowe konto bankowe PKO BP oraz Inteligo - poinformowało Centrum Systemów Informacyjnych...
Możliwość przepisania na e-recepcie leku refundowanego osobie z zagranicy, jeden przycisk aktywujący powiadomienia o zbliżającej się wizycie wszystkim pacjentom, nowe tagi w edytorze formularzy – oto nowości już dostępne w Gabinecie drWidget....
20-22 marzec 2020 r. Poznań XIV Kongres TOP MEDICAL TRENDS odbędzie się w Poznaniu w dniach 20-22.03.2020 r. Tradycyjnie na spotykaniu przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze problemy medycyny. Na kongresie będzie blisko 100 ekspertów z...