Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Przeglądaj grafik pracy w swoim Kalendarzu Google

Jest to możliwe dzięki nowej usłudze VIP dostępnej w Gabinecie drWidget. Zsynchronizuj kalendarz z programu ze swoim prywatnym Kalendarzem Google (albo Apple Calendar, albo Microsoft Outlook) i bądź zawsze na bieżąco z grafikiem wizyt pacjentów. Sprawdź szczegóły.

Być może zauważyłeś już sekcję „Usługi VIP”, dostępną w Gabinecie drWidget, w „Ustawieniach placówki”, zakładce „Zarządzaj”. Aktualnie są tam dwie usługi premium. Pierwsza pozwala użytkownikom nabyć dodatkowe miejsce na dysku: pakiet 1 GB to koszt 99 złotych.

Druga usługa VIP umożliwia synchronizację „gabinetowego” kalendarza z kalendarzem zewnętrznym, np. Kalendarzem Google, Apple Calendar czy Microsoft Outlook. To dodatkowa wygoda dla Ciebie: nie musisz włączać komputera i logować się na swoim koncie w programie, kiedy chcesz tylko sprawdzić swój grafik wizyt. Od teraz możesz go mieć zawsze pod ręką (np. w telefonie), w swoim prywatnym kalendarzu.

Usługa jest dostępna w atrakcyjnej cenie 149 złotych za 90 dni. Możesz ją wykupić, klikając w zielony przycisk „Złóż zamówienie i zapłać”, znajdujący się we wspomnianej wyżej sekcji „Usługi VIP”. Szybkiej i wygodnej płatności dokonasz dzięki PayU.

Pamiętaj, że w swoim prywatnym kalendarzu nie dokonasz korekt w grafiku pracy – możesz go tylko przeglądać. W celu odwołania lub przełożenia terminu wizyty zaloguj się na swoim koncie na www.drw.pl.

W razie pytań skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Numer telefonu to 33 445 43 45.

Liczba wyświetleń:

365

Skomentuj

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia informuje, że z dniem 30 września br. w ramach systemu Rejestr Asystentów Medycznych (RAM) udostępniona zostanie nowa funkcjonalność, która umożliwi lekarzom upoważnienie asystentów medycznych do...
Stu radomskich seniorów otrzyma wkrótce opaski monitorujące stan zdrowia. Miasto przystąpiło do pilotażowego programu obejmującego dostawę opasek oraz zapewnienie całodobowej teleopieki. – To bardzo ważny element naszej polityki senioralnej....
Jest to możliwe dzięki nowej usłudze VIP dostępnej w Gabinecie drWidget. Zsynchronizuj kalendarz z programu ze swoim prywatnym Kalendarzem Google (albo Apple Calendar, albo Microsoft Outlook) i bądź zawsze na bieżąco z grafikiem wizyt pacjentów....
Sopot, 19 – 20 września Cyfrowa transformacja i nabierająca tempa globalizacja opieki zdrowotnej oraz główne wyzwania i zadania, przed jakimi stoi system ochrony zdrowia w Polsce to tematy czwartej edycji międzynarodowej konferencji Forum...