Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ważna informacja: 17 i 18 października Helpdesk nieczynny

Informujemy, że ze względu na konieczność przeprowadzenia prac technicznych w dniach 17-18 października br. Helpdesk (czyli dział pomocy technicznej) będzie nieczynny. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: kontakt@drw.pl.

Jeśli w dniach 17-18 października napotkasz trudności w korzystaniu z Gabinetu drWidget, koniecznie zajrzyj do dostępnych instrukcji obsługi programu. W pierwszej kolejności polecamy podręcznik użytkownika – w jego ośmiu rozdziałach zostały szczegółowo omówione najważniejsze funkcjonalności Gabinetu.

Aby otworzyć podręcznik, po zalogowaniu się do programu należy kliknąć w przycisk „Pomoc”, zamieszczony w prawym górnym rogu ekranu, a następnie w „Czytaj NOWY podręcznik użytkownika”. Pojawi się lektura, adresowana zarówno do nowych, jak i bardziej doświadczonych użytkowników Gabinetu drWidget.

Jeśli preferujesz wizualne instrukcje obsługi, odwiedź nasz kanał na YouTube. Znajdziesz tam filmiki instruktażowe, w przejrzysty sposób objaśniające m.in., jak wystawić e-receptę i jakie funkcje oferuje mobilny Gabinet drWidget.

Dodatkowo, wiele cennych informacji na temat nowości dostępnych w programie opublikowaliśmy w serwisie MedKiosk, w sekcji „Gabinet”. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby szybko sprawdzić, czy w serwisie znajduje się artykuł na interesujący Cię temat.

Za utrudnienia wynikające z braku możliwości kontaktu z konsultantami z Helpdesk serdecznie przepraszamy.

Liczba wyświetleń:

352

Skomentuj

Niewiele ponad dwa miesiące zostały do wejścia w życie obowiązku wystawiania recept w postaci elektronicznej. W październiku do e-recepty dołączyły kolejne 1296 podmioty lecznicze - poinformowało Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony...
Ministerstwo Zdrowia opublikowało instrukcję o wystawianiu i realizacji e-recept w razie braku dostępu do systemu e-zdrowie (P1). W instrukcji zawarte są informacje m.in. o tym: w jakiej postaci pacjent musi przedstawić informację o wystawionej...
Mowa o aplikacji pomocniczej do Gabinetu drWidget, która ułatwia digitalizację dokumentów oraz tworzy kopie zapasowe danych z programu i zapisuje je na komputerze. Aplikacja została właśnie wzbogacona o nową funkcjonalność. Sprawdź jaką. DRW Asystent...
Zapraszamy na cykl konferencji dla Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia.15 listopada 2019r. Rzeszów6 grudnia 2019r. Gdańsk13 grudnia 2019r. Warszawa!DLA ZAREJESTROWANYCH OSÓB NA HASŁO ‘’PARTNER’’ UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST...