Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ważna informacja: 17 i 18 października Helpdesk nieczynny

Informujemy, że ze względu na konieczność przeprowadzenia prac technicznych w dniach 17-18 października br. Helpdesk (czyli dział pomocy technicznej) będzie nieczynny. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: kontakt@drw.pl.

Jeśli w dniach 17-18 października napotkasz trudności w korzystaniu z Gabinetu drWidget, koniecznie zajrzyj do dostępnych instrukcji obsługi programu. W pierwszej kolejności polecamy podręcznik użytkownika – w jego ośmiu rozdziałach zostały szczegółowo omówione najważniejsze funkcjonalności Gabinetu.

Aby otworzyć podręcznik, po zalogowaniu się do programu należy kliknąć w przycisk „Pomoc”, zamieszczony w prawym górnym rogu ekranu, a następnie w „Czytaj NOWY podręcznik użytkownika”. Pojawi się lektura, adresowana zarówno do nowych, jak i bardziej doświadczonych użytkowników Gabinetu drWidget.

Jeśli preferujesz wizualne instrukcje obsługi, odwiedź nasz kanał na YouTube. Znajdziesz tam filmiki instruktażowe, w przejrzysty sposób objaśniające m.in., jak wystawić e-receptę i jakie funkcje oferuje mobilny Gabinet drWidget.

Dodatkowo, wiele cennych informacji na temat nowości dostępnych w programie opublikowaliśmy w serwisie MedKiosk, w sekcji „Gabinet”. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby szybko sprawdzić, czy w serwisie znajduje się artykuł na interesujący Cię temat.

Za utrudnienia wynikające z braku możliwości kontaktu z konsultantami z Helpdesk serdecznie przepraszamy.

Liczba wyświetleń:

588

Skomentuj

Na początku czerwca resort cyfryzacji udostępni nową wersję aplikacji ProteGO Safe, dzięki której użytkownik może m.in. otrzymać informację o kontakcie z osobą zakażoną wraz z instrukcją, jak postępować - powiedział PAP minister cyfryzacji Marek...
Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia rozpoczyna nowy cykl publikacji informacyjno-edukacyjnych na temat Internetowego Konta Pacjenta (IKP), serwisu pacjent.gov.pl oraz e-usług w ochronie zdrowia. Cykl prowadzony będzie w mediach...
DRW Asystent to niezawodny pomocnik w digitalizacji dokumentów oraz tworzeniu kopii zapasowych wszystkich danych zapisanych na koncie użytkownika w Gabinecie drWidget. Poznaj instrukcję obsługi tej użytecznej aplikacji. DRW Asystent jest aplikacją...
26 -28 czerwca 2020 r. Poznań XIV Kongres TOP MEDICAL TRENDS odbędzie się w Poznaniu w dniach 26-28.06.2020 r. Tradycyjnie na spotykaniu przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze problemy medycyny. Na kongresie będzie blisko 100 ekspertów z...